ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 1. SINIF 1. ÖĞRETİM/BAHAR 
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50   CGE 102

Çocuk Gelişimi II

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

D302

 
09:00-09:50   CGE 102

Çocuk Gelişimi II

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

D302

 
10:00-10:50 CGE 110

Öğrenme Güçlükleri

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

D201

    TDB 102

Türk Dili II

UZEM

11:00-11:50 CGE 110

Öğrenme Güçlükleri

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

D201

    TDB 102

Türk Dili II

UZEM

ÖĞLE ARASI
13:00-13:50 CGE 106

Çocuk ve Müzik

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

CGE 104

Aile Eğitimi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

D107

CGE 108

Çocuk Sağlığı ve Hasta.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet GÜNDÜZ

D302

YDB 102

İngilizce II

UZEM

14:00-14:50 CGE 106

Çocuk ve Müzik

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

CGE 104

Aile Eğitimi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

D107

CGE 108

Çocuk Sağlığı ve Hasta.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet GÜNDÜZ

D302

YDB 102

İngilizce II

UZEM

15:00-15:50    
16:00-

16:50

 
17:00-

17:50

CGE 112

Ani Yaşam Olayları

Yrd. Doç. Dr. M. Yalçın GÜZEL

AMFİ

 
18:00-

18:50

CGE 112

Ani Yaşam Olayları

Yrd. Doç. Dr. M. Yalçın GÜZEL

AMFİ

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 1. SINIF 2. ÖĞRETİM/BAHAR 
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13:50 CGE 110

Öğrenme Güçlükleri

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

D201

CGE 102

Çocuk Gelişimi II

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

D103

  TDB 102

Türk Dili II

UZEM

14:00-14:50 CGE 110

Öğrenme Güçlükleri

Öğr. Gör. Ali Tansu BALCI

D201

CGE 102

Çocuk Gelişimi II

Doç. Dr. Kemale KAHRAMANOVA

D103

  TDB 102

Türk Dili II

UZEM

15:00-15:50 CGE 106

Çocuk ve Müzik

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

CGE 104

Aile Eğitimi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

D202

CGE 108

Çocuk Sağlığı ve Hasta.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet GÜNDÜZ

D302

YDB 102

İngilizce II

UZEM

16:00-

16:50

CGE 106

Çocuk ve Müzik

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

CGE 104

Aile Eğitimi

Uzm. Gökçe ÖZTÜRK

D202

CGE 108

Çocuk Sağlığı ve Hasta.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet GÜNDÜZ

D302

YDB 102

İngilizce II

UZEM

17:00-

17:50

CGE 112

Ani Yaşam Olayları

Yrd. Doç. Dr. M. Yalçın GÜZEL

AMFİ

     
18:00-

18:50

CGE 112

Ani Yaşam Olayları

Yrd. Doç. Dr. M. Yalçın GÜZEL

AMFİ

     

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 2. SINIF 1. ÖĞRETİM/BAHAR 
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:00-10:50   ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

 
11:00-11:50   ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

 
ÖĞLE ARASI
13:00-13:50 CGE 214

Çocuk ve Hukuk

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

  CGE 210

Çocuk ve Çevre

Öğr. Gör. Nursel KARAGÜL

D301

  CGE 206

Çocuk ve Drama

Uğur KELEŞ

D201

14:00-14:50 CGE 214

Çocuk ve Hukuk

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D303

  CGE 210

Çocuk ve Çevre

Öğr. Gör. Nursel KARAGÜL

D301

  CGE 206

Çocuk ve Drama

Uğur KELEŞ

D201

15:00-15:50   CGE 202

Özel Eğitim II

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

  CGE 212

Çocuğu Tanıma Teknik.

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

16:00-

16:50

  CGE 202

Özel Eğitim II

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

  CGE 212

Çocuğu Tanıma Teknik.

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

17:00-

17:50

  CGE 204

Çocuk Ruh Sağlığı

Uzm. Sultan ÇITAK

D104

 
18:00-

18:50

  CGE 204

Çocuk Ruh Sağlığı

Uzm. Sultan ÇITAK

D104

 

 

ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI 2. SINIF 2. ÖĞRETİM/BAHAR 
SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
13:00-13:50      
14:00-14:50    
15:00-15:50 CGE 214

Çocuk ve Hukuk

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D301

CGE 202

Özel Eğitim II

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

CGE 210

Çocuk ve Çevre

Öğr. Gör. Nursel KARAGÜL

D101

CGE 212

Çocuğu Tanıma Teknik.

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

CGE 206

Çocuk ve Drama

Uğur KELEŞ

D201

16:00-

16:50

CGE 214

Çocuk ve Hukuk

Uzm. Seval SÜRMENELİ

D301

CGE 202

Özel Eğitim II

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

CGE 210

Çocuk ve Çevre

Öğr. Gör. Nursel KARAGÜL

D101

CGE 212

Çocuğu Tanıma Teknik.

Öğr. Gör. Gürhan BEBEK

D104

CGE 206

Çocuk ve Drama

Uğur KELEŞ

D201

17:00-

17:50

  CGE 204

Çocuk Ruh Sağlığı

Uzm. Sultan ÇITAK

D104

    ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM

18:00-

18:50

  CGE 204

Çocuk Ruh Sağlığı

Uzm. Sultan ÇITAK

D104

    ATA 202

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

UZEM